alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Cyklistické doplňky

 
[12]
Trailový Běh černá Sluneční brýle SP0004 Shiny Black Injected SportTrailový Běh černá Sluneční brýle SP0004 Shiny Black Injected Sport

Sluneční brýle SP0004 Shiny Black Injected Sport

Trailový Běh

Cyklistické doplňky, které vám na projížďce přijdou vhod

Vyrážíte na silnici, nebo si jedete užít spoustu zábavy na přírodní traily? Cyklistické doplňky symbolizují jednu z nepostradatelných součástí výbavy každého cyklisty. Pomohou vám se plně soustředit na vaši jízdu, aniž byste se nechali rozptylovat okolím. Jednotlivé kousky podpoří váš zážitek i komfort z každého sjezdu i náročného stoupání.

Pořiďte si cyklistické brýle, ponožky nebo kšiltovku

V této kategorii najdete vybrané cyklistické doplňky, mezi které patří například praktické sluneční brýle. Ty vynikají svým lehkým provedením, díky kterému vám umožní se naplno soustředit pouze na váš výkon. Jejich součástí jsou kvalitní čočky, které poskytují skvělou viditelnost za každého počasí a pomáhají chránit oči před okolními faktory. Díky speciálnímu ventilačnímu systému si je navíc nebudete muset neustále otírat kvůli vlhkosti a budete moct bez obav vyrazit. Mezi další vybavení na kolo můžeme zařadit praktické ponožky, které zpevní vaši klenbu i kotník. Zároveň disponují panelem ze síťoviny, který vám zaručí, že vám v ponožkách nebude zbytečné horko. Samozřejmostí je anatomické tvarování pro pravou i levou nohu. A zapomenout nesmíme ani na praktické cyklistické kšiltovky, které jsou navrženy pro maximální ochranu proti větru. Díky přítomnému zadnímu pásku si přitom můžete jednoduše přizpůsobit jejich velikost podle vašich potřeb. Kšiltovky jsou měkké, a vy si je můžete bez obav vzít i pod helmu v případě chladnějšího počasí. 

Slaďte svůj cyklistický komplet k dokonalosti

Díky množství různých barev si můžete pořídit vybavení, které bude ladit s vaším cyklistickým oblečením nebo třeba kolem. Vytvořte si kombinaci, ve které budete vidět a díky které upoutáte pozornost nejen ostatních cyklistů. Součástí nabídky jsou jak neutrální odstíny, tak i výrazné pestrobarevné vzory, ve kterých vás nikdo nepřehlédne. Vydejte se objevovat nepoznané traily, nebo se pusťte do výzvy v podobě náročného stoupání. Jednotlivé doplňky pro cyklisty vám pomohou snáze splnit vytyčené výzvy.