alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Oblečení na snowboard

 
[58]
1 / 2
Strana:z 2

Oblečení na snowboard: nutnost pro zimní sportování

Jakmile napadne dostatek sněhu a tobě se zachce vyrazit na svah, je potřeba být dostatečně vybaven. Kvalitní hřejivé snowboardové oblečení přitom symbolizuje základ, aby ses při snowboardování mohl soustředit jen sám na sebe a svůj výkon. Jednotlivé kousky jsou navrženy tak, aby ti zbytečně nepřekážely při pohybu a ty jsi lépe dosáhl svých cílů. Vybírat můžeš mezi hřejivými bundami, kalhotami, funkčními tričky a mikinami, ale i legínami, které perfektně obepnou nohy a nabídnou ti skvělou tepelnou izolaci. Pro veškeré zimní oblečení jsou charakteristické teplé funkční materiály, a to jak syntetické, tak i přírodní v podobě peří. Můžeš si proto vybrat kousek, který ti bude nejvíce vyhovovat. 

Chce to snowboardové oblečení, aby ti při sjezdu bylo opravdu teplo

Oblečení na snowboard je neodmyslitelnou výbavou, kterou je potřeba při vykonávání tohoto sportu mít na sobě. Pokud se totiž budeš cítit komfortně, podaří se ti mnohem lépe zkrotit své prkno a užiješ si sjezd plnými doušky. Oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů, které ti poskytnou dostatečnou tepelnou izolaci, ať už se vydáš na snowboard u nás nebo v zahraničí. Jednotlivé kousky skvěle odvádí vlhkost, abys zůstal v suchu, i když se při snowboardování trochu zpotíš. Svrchní oblečení navíc poskytuje ochranu proti sněhu, a ty proto budeš neustále v teple, suchu a pohodlí. Zimní oblečení však využiješ i v okamžiku, kdy zrovna nestojíš na prkně, ale jen odpočíváš v zasněžené krajině a užíváš si chvíle pohody. 

Vyber si snowboardové oblečení, které sedne tvému stylu

Oblečení na snowboard rozhodně nemusí být nudné. adidas nabízí velké množství nejrůznějších stylů a barevných kombinací, aby sis mohl svůj outfit na hory sestavit na základě svých vlastních preferencí. Pokud sáhneš po zářivých barvách, staneš se na svahu nepřehlédnutelným a přispěješ tak ke svému většímu bezpečí. Tak se pojď vybavit, ať můžeš co nejdříve vyrazit trhat své rychlostní rekordy.