alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Originals ponožky

 
[67]
1 / 2
Strana:z 2

Sucho a pohodlí nohou, aneb adidas Originals ponožky

Kvalitní boty se jistě výrazně projeví na stylu chůze nebo běhu. Pokud to ale s pohodlím myslíš opravdu vážně, budeš potřebovat i kvalitní ponožky. Zastávají totiž mnoho funkcí od odvětrávání, až po savost. Navíc dodávají ještě větší úroveň stylu. Vyzkoušej adidas Originals ponožky a pochopíš, o co jde. Vyrobeny jsou primárně z bavlny, která právě umožňuje několik stěžejních faktorů. Nabízí vysokou úroveň komfortu také díky lehce zvýšené šlapce. Na první pohled tě, ale jistě, upoutají detaily. Mezi ně patří výrazné 3-Stripes nebo Trefoil označující modelovou řadu adidas Originals. S těmito ponožkami rozhodně vystoupíš z davu. Konečně se budeš prezentovat tak, jak o tom dlouhá léta sníš.

Styl co nabídnou jen ponožky adidas Originals

U ponožek samozřejmě nejde čistě jen o estetický vzhled. Jejich výjimečnost musí doplňovat také co nejvyšší praktická funkčnost. adidas Originals ponožky se právě těchto faktorů snaží dosáhnout, co nejvíce to jde. Ponožky adidas Originals tě udrží v suchu a ubrání tě nepříjemným puchýřům vzniklých otlaky. Konečně se tak budeš moci naplno soustředit na svůj výkon a přestaneš řešit zbytečnosti. Nenech se rozptýlit během zápasu, nenech re rozptýlit ani při procházce městem. Pojď si sebevědomě za svými cíli, a to ve stylu a pohodlí ponožek adidas Originals.

Vhodné pro každého, od nejmenších

Ponožky adidas Originals se mohou těšit velmi široké nabídce, která ti umožní vybavit stylově celou rodinu. Najdeš je v klasických barevných kombinacích s elegantní černou, příjemnou šedou a zajímavou bílou. Vybrat si můžeš buďto krátké kotníkové ponožky nebo v případě zájmu zvolit vyšší až podkolenky. V každém případě se dočkáš maximálních aspektů využití, ponožky adidas Originals tě budou bavit. Nezapomeň při výběru zvolit správnou škálu velikostí, protože ani kvalitní ponožky adidas nenabízí nekonečnou roztažnost. Prezentuj se v tom nejlepším, prezentuj se jako člen legendární sportovní komunity adidas.