alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Cyklo trika

 
[28]

Cyklo trika tě vždy udrží v suchu díky kvalitní savým materiálům. Vyber si cyklo triko s krátkými nebo dlouhými rukávy na adidas. Tato cyklo trika užiješ v každém počasí.

Cyklo trika si můžete koupit online na adidas

Patří cyklistika mezi tvé oblíbené sporty? Pokud ano, tak jezdíš na kole po městě, do práce, do přírody. Nebo se věnuješ horské či třeba silniční cyklistice. Pak vždy určitě oceníš kvalitní a prodyšná cyklo trika. Cyklistická trička v různých velikostech, barvách a stylech nalezneš na adidas. Díky filtrům si můžeš pohodlně vybrat a koupit cyklo triko online. Můžeš si vybrat i z různých materiálů. Cyklo trika od adidas využiješ pro všechny druhy cyklistických sportů a cyklistiky včetně té turistické. Díky širokému výběru a skvělé kvalitě jsou cyklo trika od adidas vždy skvělou volbou.

Cyklo trika pro muže i ženy

Cyklo trika od adidas jsou díky svému střihu vhodná pro muže i ženy. Asymetrické rukávy ti dopřejí volnost pohybu. Cyklo trika s prodlouženým zadním dílem tě udrží v teple a zároveň se nevyhrnují. Proti vyhrnutí pomáhají i přelepy švů ze silikonu. Na adidas nalezneš i trička z recyklovaných materiálů, které jsou měkké a prodyšné. Cyklistická trička mohou být jednobarevná nebo mohou mít potisk zejména na předním dílu. Trika s asymetrickými rukávy mohou mít rukávy barevně odlišené, což dodává cyklo tričku originální vzhled. Klasický rovný střih zajistí, že ti tričko bude dobře sedět.

Počasí tě nezastaví – cyklo trika užiješ po celý rok

Mnoho lidí jezdí na kole po celý rok bez ohledu na počasí. Proto je důležité mít kvalitní cyklistické vybavení, které je prodyšné, savé, ale zároveň tě udrží v suchu a teple. Cyklistická trička mohou být bez rukávů nebo s krátkým rukávem, popřípadě mohou mít dlouhý rukáv či dlouhý rukáv ve zkrácené délce. Díky tomu si vždy přizpůsobit výběr svého cyklo trika podle počasí. Do teplého počasí stačí samotné tričko, do chladného počasí jej můžeš doplnit třeba o sportovní mikinu nebo bundu. Cyklo trika z funkčních materiálů, které mohou být recyklované, tě udrží v suchu i při tom největším výkonu. Cyklo trika od adidas si tak můžeš užít při svých cyklistických dobrodružstvích po celý rok.