alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dívčí kopačky

 
[105]
Děti Fotbal modrá Kopačky X Speedflow Messi.1 Firm GroundDěti Fotbal modrá Kopačky X Speedflow Messi.1 Firm Ground

Kopačky X Speedflow Messi.1 Firm Ground

Děti Fotbal

Děti Fotbal černá Kopačky Predator Freak.3 Firm GroundDěti Fotbal černá Kopačky Predator Freak.3 Firm Ground

Kopačky Predator Freak.3 Firm Ground

Děti Fotbal

Děti Fotbal černá Kopačky Gamemode Knit IndoorDěti Fotbal černá Kopačky Gamemode Knit Indoor

Kopačky Gamemode Knit Indoor

Děti Fotbal

1 / 3
Strana:z 3

Dívčí kopačky adidas dokážou podpořit výkon mladých fotbalistek

O tom, že fotbal už dávno není doménou pouze mužů, se v 21. století nemusíme zmiňovat. Ženy-fotbalistky ovládají pravidla i fotbalové řemeslo stejně dokonale, jako jejich mužské protějšky. Důkazem toho je obliba tohoto sportu, a to jak u diváků, tak především u hráček – vždyť dívčí nebo ženská liga se hraje už i na těch nejnižších úrovních a pomyslnou třešničkou je mistrovství světa ve fotbale žen, které se koná od roku 1991 každé čtyři roky.

Kvalitní dívčí boty na fotbal jsou klíčem k úspěšné kariéře

adidas si jako výrobce sportovního oblečení a vybavení plně uvědomuje, že volba správného obutí je nejdůležitější parametr u každého sportu. Pro fotbalisty a fotbalistky jsou důležité vedle kvalitní podrážky i vlastnosti svršku boty, aby dokázali správně zpracovat a odehrát každý míč. Rozhodující je i výška boty, pro lepší zpevnění se doporučuje nosit středně vysoké boty, které dosahují až ke kotníkům. Dívčí boty na fotbal jsou na povrchu zpevněny, aby údery do míče tolik nebolely, a zároveň tak ochraňují chodidlo mladé sportovkyně. Gumová podrážka má po celé ploše rozmístěné výstupky, díky kterým odvedete na hřišti precizní práci s míčem.

Stylová na zápasu i na tréninku

Pokud to s fotbalem myslíte opravdu vážně, víte, že jeden pár kopaček vám rozhodně stačit nebude. Jiný typ obuvi potřebujete pro trénink na trávě a pro ostré zápasy, jiný zase na pro hru na umělé trávě nebo v tělocvičně. Proto vybírejte dívčí kopačky podle účelu, kam v nich potřebujete chodit. A protože se jedná o obuv pro holky, nešetřil adidas u dívčích kopaček na barevném zdobení, blyštivých aplikacích a zábavných barevných kombinacích. Nejvýraznějším prvkem, který zdobí dívčí kopačky adidas, jsou tkaničky. Dalším výrazným prvkem je logo adidas a oblíbené 3-Stripes. Dívčí kopačky adidas jsou kvalitní a dobrou volbou pro začínající, amatérské i profesionální sportovkyně.