alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dívčí kopačky

 
[49]
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Firm Ground
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf
Kopačky Copa Sense.4 Indoor
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Soft Ground
GAMEMODE FG J
X SPEEDPORTAL.3 FG J
Kopačky Gamemode Knit Firm Ground
GAMEMODE TF J
GAMEMODE TF J
Kopačky Gamemode Turf
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.1 Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal Messi.1 Firm Ground
Kopačky Gamemode Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Turf
Kopačky Copa Sense.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Firm Ground
Kopačky Copa Sense.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Indoor Sala
GAMEMODE FG J
GAMEMODE FG J
Kopačky X Speedportal.3 Multi-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Turf
Kopačky X Ghosted.3 Multi-Ground
Kopačky Nemeziz .3 Turf
1 / 2
Strana:z 2

Dívčí kopačky adidas dokážou podpořit výkon mladých fotbalistek

O tom, že fotbal už dávno není doménou pouze mužů, se v 21. století nemusíme zmiňovat. Ženy-fotbalistky ovládají pravidla i fotbalové řemeslo stejně dokonale, jako jejich mužské protějšky. Důkazem toho je obliba tohoto sportu, a to jak u diváků, tak především u hráček – vždyť dívčí nebo ženská liga se hraje už i na těch nejnižších úrovních a pomyslnou třešničkou je mistrovství světa ve fotbale žen, které se koná od roku 1991 každé čtyři roky.

Kvalitní dívčí boty na fotbal jsou klíčem k úspěšné kariéře

adidas si jako výrobce sportovního oblečení a vybavení plně uvědomuje, že volba správného obutí je nejdůležitější parametr u každého sportu. Pro fotbalisty a fotbalistky jsou důležité vedle kvalitní podrážky i vlastnosti svršku boty, aby dokázali správně zpracovat a odehrát každý míč. Rozhodující je i výška boty, pro lepší zpevnění se doporučuje nosit středně vysoké boty, které dosahují až ke kotníkům. Dívčí boty na fotbal jsou na povrchu zpevněny, aby údery do míče tolik nebolely, a zároveň tak ochraňují chodidlo mladé sportovkyně. Gumová podrážka má po celé ploše rozmístěné výstupky, díky kterým odvedete na hřišti precizní práci s míčem.

Stylová na zápasu i na tréninku

Pokud to s fotbalem myslíte opravdu vážně, víte, že jeden pár kopaček vám rozhodně stačit nebude. Jiný typ obuvi potřebujete pro trénink na trávě a pro ostré zápasy, jiný zase na pro hru na umělé trávě nebo v tělocvičně. Proto vybírejte dívčí kopačky podle účelu, kam v nich potřebujete chodit. A protože se jedná o obuv pro holky, nešetřil adidas u dívčích kopaček na barevném zdobení, blyštivých aplikacích a zábavných barevných kombinacích. Nejvýraznějším prvkem, který zdobí dívčí kopačky adidas, jsou tkaničky. Dalším výrazným prvkem je logo adidas a oblíbené 3-Stripes. Dívčí kopačky adidas jsou kvalitní a dobrou volbou pro začínající, amatérské i profesionální sportovkyně.