alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dívčí kopačky

 
[66]
1 / 2
Strana:z 2

Dívčí kopačky adidas dokážou podpořit výkon mladých fotbalistek

O tom, že fotbal už dávno není doménou pouze mužů, se v 21. století nemusíme zmiňovat. Ženy-fotbalistky ovládají pravidla i fotbalové řemeslo stejně dokonale, jako jejich mužské protějšky. Důkazem toho je obliba tohoto sportu, a to jak u diváků, tak především u hráček – vždyť dívčí nebo ženská liga se hraje už i na těch nejnižších úrovních a pomyslnou třešničkou je mistrovství světa ve fotbale žen, které se koná od roku 1991 každé čtyři roky.

Kvalitní dívčí boty na fotbal jsou klíčem k úspěšné kariéře

adidas si jako výrobce sportovního oblečení a vybavení plně uvědomuje, že volba správného obutí je nejdůležitější parametr u každého sportu. Pro fotbalisty a fotbalistky jsou důležité vedle kvalitní podrážky i vlastnosti svršku boty, aby dokázali správně zpracovat a odehrát každý míč. Rozhodující je i výška boty, pro lepší zpevnění se doporučuje nosit středně vysoké boty, které dosahují až ke kotníkům. Dívčí boty na fotbal jsou na povrchu zpevněny, aby údery do míče tolik nebolely, a zároveň tak ochraňují chodidlo mladé sportovkyně. Gumová podrážka má po celé ploše rozmístěné výstupky, díky kterým odvedete na hřišti precizní práci s míčem.

Stylová na zápasu i na tréninku

Pokud to s fotbalem myslíte opravdu vážně, víte, že jeden pár kopaček vám rozhodně stačit nebude. Jiný typ obuvi potřebujete pro trénink na trávě a pro ostré zápasy, jiný zase na pro hru na umělé trávě nebo v tělocvičně. Proto vybírejte dívčí kopačky podle účelu, kam v nich potřebujete chodit. A protože se jedná o obuv pro holky, nešetřil adidas u dívčích kopaček na barevném zdobení, blyštivých aplikacích a zábavných barevných kombinacích. Nejvýraznějším prvkem, který zdobí dívčí kopačky adidas, jsou tkaničky. Dalším výrazným prvkem je logo adidas a oblíbené 3-Stripes. Dívčí kopačky adidas jsou kvalitní a dobrou volbou pro začínající, amatérské i profesionální sportovkyně.