alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Response

 
[36]
Běh modrá Boty ResponseBěh modrá Boty Response

Boty Response

Běh

Běh černá Boty ResponseBěh černá Boty Response

Boty Response

Běh

ADIDAS RESPONSE

Běhání je skvělá věc. Prospívá tvému zdraví, kondici a samozřejmě i psychice. Je to sport, který můžeš provozovat kdekoliv a se správným vybavením vlastně i kdykoliv. Běžecké oblečení adidas Response ti umožňuje běhat bez omezení a přispívá k pozitivnímu zážitku z běhání. U aerobních aktivit, jako je běh, je mnohem pohodlnější mít na sobě oblečení, které tě udrží v suchu, v horkých dnech větrá a v chladných zahřeje.

Výhody funkčního běžeckého oblečení

Při běhu se potíš a bez funkčního oblečení se může tato skutečnost negativně projevit na tvém výkonu, a dokonce vést ke zranění či nachlazení. Funkční běžecké oblečení dokáže odvádět vlhkost od těla a udržovat tě v suchu. Oděvy jsou prodyšné a zajišťují volnost pohybu. Dobré oblečení na běhání je také obzvláště lehké a poskytuje pohodlí při tréninku i při závodech. Modely mívají ploché švy nebo jsou zcela bezešvé, což dále zvyšuje komfort nošení. Řada adidas Response je určena především na venkovní běhání, proto je oblečení vyrobeno z reflexního materiálu či jsou na něm umístěny reflexní prvky, které zajišťují nepřehlédnutelnost i za snížené viditelnosti.

Technologie oblečení adidas Response

Stejně jako u jiných kolekcí sázíme i u adidas Response na pokročilé funkční materiály. Používáme prodyšnou tkaninu Climalite, která odvádí pot od pokožky, takže tě udrží v suchu po celou dobu běhu. Prodyšný materiál Climacool ti i za teplého počasí nabídne pocit chladu a sucha. Zateplení Climawarm zabrání úniku tělesné teploty a zahřeje tě za chladných dní. Bundy do deště jsou vyrobené z vodoodpudivé tkaniny. Volnost pohybu umožňuje technologie Formotion, která podporuje přirozený pohyb.

adidas myslí na životní prostředí

Velká část oblečení adidas Response je součástí našeho programu ekologické udržitelnosti, do kterého jsou zařazeny produkty, při jejichž výrobě je brán ohled na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí. Modely jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru či bavlny ve spolupráci s iniciativou Better Cotton.