alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Dual image: Fernando Tatís Jr. (Pro baseball player) sitting on beach with Parley shoes. Fernando holding Parley shoe.

4DFWD X PARLEY

Skoncujme s plastovým odpadem. Za čistší oceány.

Běh · 4DFWD

 
[20]
adidas a Parley for the Oceans přicházejí s novou edicí 4DFWD. Modely jsou vyrobené z vysoce funkčního materiálu, který obsahuje 81 % příze Parley Ocean Plastic. Zbývajících 19 % příze tvoří elastan a recyklovaný polyester. Skoncujme s plastovým odpadem. Za čistší oceány.
NAKUPOVAT

BOTY 4DFWD X PARLEY JSOU ČÁSTEČNĚ VYROBENÉ Z RECYKLOVANÉ PŘÍZE PARLEY OCEAN PLASTIC. BOJ S PLASTOVÝM ODPADEM ZDALEKA NENÍ U KONCE, ALE MY TO SPOLEČNĚ DOKÁŽEME.

FERNANDO TATÍS JR