alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bavlněné pánské kalhoty

 
[165]
1 / 4
Strana:z 4

Bavlněné pánské kalhoty adidas nikdy nevyjdou z módy

Bavlněné pánské kalhoty pro muže jsou praktické i originální. Slouží k protahování před sportovním výkonem, ale také na cestu domů po jeho skončení. Umožňují precizní práci nohou, volnost pohybu zaručuje maximální příval endorfinů. Ať už si je vezmete kamkoli, budete se v nich cítit pohodlně, především zásluhou vhodně vybraných materiálů. Všechny použité kombinujeme s nejmodernějšími technologiemi, jenž zcela splňují naši filozofii kladoucí na první místa kvalitu, ale také ochranu životního prostředí. Pánské bavlněné kalhoty totiž podporují udržitelné pěstování bavlny, při jejich výrobě jsou navíc využity recyklované plastové materiály. Zmíněné postupy jsou součástí naší globální snahy o minimalizaci odpadů a snižování emisí.

Elegantní vzhled se hodí ke každému outfitu s pánskými bavlněnými kalhotami

Autentický styl bavlněných kalhot pro muže se 3-Stripes zaručuje při užívání prvotřídní požitek, ať už si je vezmete kamkoliv. Měkké froté přináší pohodlí, savý materiál vytváří žádoucí pocit sucha. Moderní střih neomezuje pohyby, proto si budete moci zvolit adekvátní tempo, při kterém nikdy nebudete čímkoliv rušeni. Nabízíme výběr různých velikostí v rozličných barevných variacích. Pokud někomu nevyhovuje decentně čistý design, může šáhnout po typu s bohatou paletou potisků. V pánských bavlněných kalhotách zvládnete aktivity na horolezecké stěně, fotbalovém trávníku nebo golfovém greenu, ale také procházky v parku, grilování s přáteli i domácí odpočinek. Ideální kombinace froté a flísu zaručuje, že nebudete zaskočeni případnou změnou počasí.

Vklouzněte do pánských bavlněných kalhot adidas a užívejte dny naplno

Mají dostatečné množství kapes různých velikostí pro úschovu nezbytných maličkostí. Samozřejmostí bavlněných kalhot pro muže je pružný elastický pas se stahovací šňůrkou. Atraktivní moderní nastavitelné detaily doplněné zipy zaručují oblibu pánských bavlněných kalhot nyní i v budoucnosti. Jen je nutné mít na mysli, že při jejich údržbě je doporučeno používání jemného prášku, následné vyhnutí se použití aviváže a sušičky, na závěr pak žehlení po rubové straně bez zajíždění na grafiku.