alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Solar · BOOST

 
[60]
1 / 2
Strana:z 2

ADIDAS SOLAR BOOST

Představujeme ti běžeckou obuv, ve které si svůj trénink dokonale užiješ. adidas Solar Boost je univerzální běžecká obuv navržená pro pohodlí při bězích na dlouhé tratě. Cílené zpevnění a nejpokročilejší technologie a funkční prvky ti při každodenním dlouhém běhu dopřejí maximální podporu a komfort. Běháš s oblibou mnohakilometrové úseky? V takovém případě nemůžeš se Solar Boost šlápnout vedle.

Charakteristika běžecké obuvi adidas Solar Boost

Kolekce adidas Solar Boost zahrnuje neutrální obuv pro běžce na dlouhé tratě. Tkaniny použité na svrchní materiály zajišťují cílené zpevnění nohy. Technologie Tailored Fibre Placement použitá u většiny modelů se zaměřuje na cílené zpevnění ve střední části nohy. Díky ní je látka v každém místě tak pevná, silná a pružná, jak je přesně potřeba. Noha se cítí správně a pevně usazena. Tvarovaný opatek Fitcounter přirozeně obemkne patu a zajišťuje optimální pohyb v oblasti Achillovy šlachy. Některé verze obuvi mají prvek Solar Propulsion Rail, který zpevňuje a směruje nohu. Stabilní přechody mezi patou a špičkou zajišťuje technologie Torsion System. Jedním z hlavních aspektů a předností kvalitní běžecké obuvi na dlouhé trasy je důležitá návratnost energie při došlapu, díky které můžeš běžet dále a rychleji. U bot Solar Boost jsme do mezipodešve integrovali naše nejaktivnější odpružení Boost, které navrátí energii každému tvému kroku a zaručí plynulý běh. Neméně důležitá je i správná trakce. Podešev Stretchweb je přirozeně pružná, zatímco guma Continental zaručuje maximální přilnavost na mokrém i suchém povrchu.

Pro koho jsou boty adidas Solar Boost vhodné?

Tato jedinečná řada je určena zejména pro běžce na dlouhé trasy, vytrvalostní běžce, maratonce a všechny, kdo chtějí svým nohám dopřát to nejlepší a vytěžit ze svého tréninku maximum.