alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Kalhoty na cross trénink

 
[27]
Legíny Formotion Sculpt Two-Tone
Legíny Believe This 3-Stripes 7/8 (Plus Size)
Legíny TLRD HIIT Lux 7/8
Legíny TLRD HIIT Lux 7/8
Legíny Formotion Sculpt
Legíny Formotion Sculpt Two-Tone (plus size)
Legíny Techfit Period-Proof 7/8
Legíny Formotion Sculpt Two-Tone (plus size)
Legíny Formotion Sculpt
Legíny Techfit 3-Stripes Long
Legíny Saturday Warm Running
Legíny Believe This 2.0 3-Stripes 7/8
Legíny Formotion Sculpt (plus size)
Legíny Formotion Sculpt (plus size)
Legíny Believe This Solid 7/8​ (plus size)
Legíny Believe This 2.0 3-Stripes 3/4
Legíny Believe This Solid 7/8​ (plus size)
Legíny Believe This 2.0 7/8
Legíny TLRD HIIT Lux 7/8
Legíny TechFit Long
Legíny Techfit 3/4
Legíny Techfit Period-Proof 7/8

Hřejivé kalhoty na cross trénink, ať už je počasí jakékoliv

Zahřát se na správnou teplotu pro ideální výkony ti pomůže správná výbava. Vyzkoušej třeba kalhoty na cross trénink adidas. Mezi jejich výhody patří právě příjemná tepelná izolace. I přes ní však zůstaly zachované vlastnosti, které se starají o savost potu, případně o prodyšnost. Jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu AEROREADY, který zajišťuje maximální savost. Každý trénink tak budeš moci odcvičit v maximálním soustředění, takže výkony budou přibývat mnohem častěji a budou lépe technicky vytažené, no není to skvělé?

Kalhoty na cross trénink zvyšují bezpečí

Výhodou kalhot pro cvičení rozhodně není čistě jen jejich příjemná vlastnost hřát. Budeš se v nich cítit také o poznání více bezpečněji a ubrání tě od škrábanců a dalších oděrek vzniklých činkami na lýtkách a podobně. Díky kalhotám pro cross trénink si budeš více věřit a pokusíš se zdolat vyšší hranice. Pánské kalhoty na cross trénink poznáte především podle toho, že jsou volnější, často také přichází ve stylových maskáčových vzorech. Naopak dámské kalhoty na cross trénink jsou více upnuté a v přeneseném významu mohou připomínat zateplenější legíny. Význam obou typů sportovních kalhot ovšem zůstává stejný, ať jsou kompresní jak chtějí - zajistit bezpečný a pohodlný trénink kdekoliv.

Jednoduchá péče, nejvyšší výkonnost

Péče o kalhoty adidas není vůbec náročná. Materiály se mohou pochlubit rychloschnoucí technologií, která pomáhá po vyprání co nejrychleji vrátit oblečení do použitelného stavu. Stačí tedy propláchnout ve vodě a voilá, za pár hodin můžeš zpět na trénink. Pokud po příchodu domů dáš přednost pračce, nezapomeň si nastudovat doporučenou teplotu a sílu ždímání z cedulky od výrobku. Když už prát, tak s citem a naruby. Jinak by se mohly poškodit jemné, nažehlené detaily, což by bylo jistě nepříjemné. Kalhoty lze vyprat i na velmi slabé programy, není tak potřeba zbytečně přidávat výkonu. Ostatně to ještě uvidíš.