alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Zelené a khaki kalhoty

 
[38]

Oblékni zelené a khaki kalhoty adidas a blýsni se ve stylu

Zelená barva v sobě mísí eleganci s jednoduchostí a nabízí velmi zajímavou paletu využití. Zelené kalhoty adidas jsou toho jasným důkazem, poznáš je na první pohled. Můžeš si je vzít do svého sportovního outfitu, stejně tak jako třeba na výlet do lesa, na ryby nebo jen tak do města. Záleží jen na tobě, jaké použití jim dáš, kvalitní recyklované materiály tě udrží v suchu a pohodlí, kamkoliv tě tvé kroky zavedou. Kromě zelených kalhot můžeš vyzkoušet i khaki kalhoty, které nabízí ještě větší punc luxusu. Konečně budeš moci zapomenout na pot, konečně tě nebude rozptylovat počasí ani další vnější vlivy. Soustřeď se na výkon a zážitek s kalhotami adidas.

Zelené kalhoty adidas - určené pro sport i každodenní využití

Hledáš kalhoty na golf, kalhoty na basketbal nebo jen tak na volný čas? Co takhle dát šanci zelené? Zelené a khaki kalhoty adidas ti nabídnou kromě pohodlí také důležitý aspekt v podobě praktických technologií. Ty se blýsknou, co se savosti týče nebo třeba právě odolnosnosti vůči povětrnostním podmínkám. Pokud potřebuješ být ready i v zimě, najdeš samozřejmě také zelené kalhoty adidas se zateplením. V každém případě nechají khaki kalhoty tvé nohy přirozeně dýchat, aby nedocházelo k zapařeninám. Konečně tak skončí nepohodlí spojené s dlouhými kalhotami. Vyzkoušej zelenou a přirozeně splyň s okolím.

V zelené, s ohledem na životní prostředí

Zelené kalhoty adidas jsou vyráběny z recyklovaného polyesteru, čímž budou dávat jasně najevo, že ti není ekologie lhostejná. Během výběru se zaměř primárně na účel používání. Vyber si khaki kalhoty adidas podle oblíbeného sportu a následně zohledni tvůj vkus výběrem správného střihu a designu. Zelené a khaki kalhoty totiž nemusí být čistě jen jednobarevné, o tom tě nabídka adidas jasně přesvědčí. V každém případě můžeš počítat s legendárními 3-Stripes, které ať už detailem nebo celým vzorem dokouzlí vzhled kalhot. Zelené a khaki kalhoty jsou o tobě a tvém vztahu k přírodě. Sportuj v pohodlí.