alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kšiltovky

 
[177]
1 / 4
Strana:z 4

Klasické kšiltovky proti slunci i proti nudě

Kšiltovka se ve světě módy objevuje už nějakou dobu. Kdysi lidé nosili kšiltovky, aby ukázali, ke kterému sportovnímu klubu patří. Dnes se tento typ čepice bere spíše jako módní doplněk. Kšiltovka se perfektně hodí k odlehčenému outfitu, který nevyžaduje dodržování přesných pravidel. To ovšem platí pouze v případě, že nepatříte k taneční skupině nebo streetartové komunitě. Pokud máte rádi pohodlí a ležérní styl, kšiltovky adidas z příjemného materiálu vždy poskytnou účinnou ochranu proti slunci i lehčímu dešti. Díky efektnímu prohnutému kšiltu vám bude slušet už od první chvíle. Ale možná patříte ke klasikům, kteří jiný než rovný kšilt nepřipouštějí. Jestli milujete retro a streetwear, pak jste na správném místě. 

S kšiltovkou od baseballu k hip-hopu

První předchůdkyně dnešních kšiltovek se začaly nosit už téměř před 160 lety. Tenkrát byly symbolem baseballu, dnes hlavně hip-hopu. Popularitu si získaly třeba díky pásku na zapínání, kterým je možné přizpůsobit čepici obvodu hlavy. Ať už je to model na léto nebo na zimu, kšiltovka adidas potěší oko každého sportovce. Na výběr máte spousty barevných a tvarových variací. Měkký příjemný materiál, výrazné logo a spolehlivá ochrana proti pálícímu slunci nebo lehké přeháňce. 

Nehynoucí klasika, nebo…?

I u kšiltovek se příznivci časem rozdělili na dva tábory, kdy si jeden druhému skoro nemůžou přijít na jméno. A o co jde? No přece o kšilt. Rovný kšilt je populární mezi nadšenci hip-hopu a u všech, kteří chodí v ruce se skatem. Naopak prohnutý kšilt si mnohem více oblíbily ženy, protože si pod něj mohou lépe naaranžovat vlasy. Modely s rovným kšiltem bývají také o něco větší. Sportovně založená moderní žena prostě musí mít prohnutý kšilt, přes to vlak nejede. Barevná škála jde od klasiky k moderně. Bílá a černá nikdy nezklamou, ale v nabídce si určitě každý či každá najde i svou oblíbenou barvu. Vyberte si doplněk podtrhující vaši osobnosi a vylepšete si svůj styl.