alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Duhové oblečení

 
[2]
velikost
Cena
1 049 Kč - 1 260 Kč
10491260

Duhové oblečení je nejlepší volbou do teplých letních dnů

Jezdíte rádi na letní hudební festivaly, kempovat nebo stanovat do přírody? To k létu jednoznačně patří, stejně jako kreativita, barevnost, radost, pohoda, ale i horko, koupání v rybníku, probdělé teplé noci a ještě teplejší dny. Pro všechny tyto příležitosti adidas vytvořil kolekci oblečení v duhové barvě, ve kterém nejen na festivalech budete nepřehlédnutelní a rozhodně zazáříte.

Volte duhové oblečení i pro lepší náladu

Nosit barevné oblečení přináší do našich všedních dnů především radost a rozptýlení. Duhové oblečení je zárukou dobré nálady a pozitivního myšlení. Je ušito z měkkého, na dotek velmi příjemného froté materiálu, takže v něm můžete klidně i usnout a nikde vás nic nebude škrtit. Některé modely jsou dokonce batikované, což je unikátní technika barvení nebo potiskování tkanin. Duhové oblečení je skvělou volbou pro muže i pro ženy a k létu jednoznačně patří. Vyrazit v něm můžete nejen běhat do parku nebo do lesa, ale nosit ho můžete i ve svém volném čase. Při každé příležitosti budete nepřehlédnutelní a stanete se díky němu středem pozornosti všech lidí okolo vás.

adidas vás oblékne od hlavy, až k patě

Duhové oblečení adidas můžete dokonale kombinovat s ostatním oblečením a obuví od této legendární sportovní značky. Mít na sobě trička, kraťasy, legíny, sukně nebo šaty se 3-Stripes a Trefoil je znakem stylovosti, sportovní elegance, ale i vytříbeného vkusu. Duhové oblečení je díky své barevnosti dokonale kombinovatelné s jednobarevnými kusy oblečení. Jen tak může na vašem těle dokonale vyniknout. Nebojte se zazářit. Duhové oblečení adidas vám bude od první chvíle sympatické. Tak ať se vám příjemně nosí ve dne i v noci. Starejte se o ně jako o běžný kus oblečení, perte je raději naruby se stejně nebo podobně barevným prádlem. Odměnou vám bude stále barevné, veselé oblečení v barvách duhy.