alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Kožené pantofle a žabky

 
[4]
Cena
1 549 Kč - 1 549 Kč
1549

Život není jenom dřina! Kožené pantofle a žabky nazuj v době odpočinku

Život není jen o dřině a tvrdém tréninku, ale také o příjemných věcech, ze kterých máme radost!  A co je radostnější, než léto, válení se na lehátku, sluníčko a koupaliště? Pro každého sportovce je důležitá také schopnost relaxovat a užít si svůj volný čas. Pokud se spokojíš jen s tím nejlepším, přišel čas vybrat si kožené pantofle nebo žabky adidas. Pro čas odpočinku a absolutní komfort tvých chodidel v letním období jsou nepochybně volbou číslo jedna!  Vzhledem k perfektnímu designu a kvalitnímu zpracování jsou kožené pantofle a žabky bezkonkurenční. Kožená podšívka prvotřídní kvality je vysoce pohodlná a měkká. Konstrukce kožených pantoflí a kožených žabek ti dopřeje ten nejvyšší pocit komfortu během nošení po celý den. 

Legendární kožené pantofle, inspirované retro modely

Pantofle a žabky adidas jsou legendární a kultovní kousek. Barvy archivních modelů v moderní podobě připomínají dlouhodobou tradici značky adidas a připomínají také neustávající spokojenost a oblíbenost mezi zákazníky. Kožené pantofle a kožené žabky jsou inspirované retro modely a vypadají na noze prostě mimořádně skvěle. Zároveň jsou vysoce funkční a poskytnou ti stabilitu a pevnost nohy při chůzi. Buď ikona. Vylaď svůj vzhled. V kožených pantoflích a žabkách tě nikdo nepřehlédne. 

Tvé nohy si zaslouží maximální úlevu v kožených pantoflích a žabkách adidas

Dopřej úlevu nohám, které den co den tvrdě pracují na tvých nejvyšších výkonech. Dej svým chodidlům volnost a chvíli odpočinku od sevření pevných uzavřených bot. Ty i tvé nohy si zasloužíte svobodu. V kožených pantoflích a žabkách se budeš cítit jako v bavlnce a navíc budeš vypadat úžasně stylově a skvěle. Svůj volný čas si tak užiješ na maximum. Kožené pantofle a žabky jsou nepostradatelný, moderní a stylový prvek tvého botníku. Luxusní design boty osvěží každý sportovní outfit, který vymyslíš.