alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Rukavice · Box

 
[2]

Boxerské rukavice

Když stojíš v ringu tváří v tvář soupeřovi, je důležité chránit své nejdůležitější zbraně a být připraven rozdávat údery bez pocitu bolesti. Rozdávej přesné háky a údery díky níže uvedeným setům pro tebe i tvého trenéra.

Vyzraj na svého trenéra při sparringu díky rukavicím Speed Mitts s kuličkou v dlani pro pevnější úchop. Natáhni si je před velkým zápasem. Jsou vyrobeny z ekologických boxerských bandáží a vynikají bezpečným zapínáním na suchý zip. Buď šampionem v rukavicích Super Inner, které představují užitečnou alternativu klasických bandáží a užij si přípravu a trénink v ringu.

Boxerské rukavice adidas ti dodají pocit vítěze v ringu i mimo něj. Jsou z odolné kůže, podšívky připomínající satén a vícevrstvého polstrování z pěny, která úžasně tlumí. Tvoje zvedáky získají dosud nepoznanou účinnost.