alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Modré mikiny

 
[4]

Modré mikiny adidas přinesou na trénink radost

Modrá je dobrá, je to uklidňující barva, kterou mají rádi muži i ženy. Její odstíny od těch nejsvětlejších tónů až po výrazné tmavé barvy lahodí oku i vaší postavě. Modré mikiny jsou zkrátka evergreenem, který nikdy z módy nevyjde. Pojďte tedy i vy zazářit a užít si trénink, výlet nebo cvičení v pohodě, pohodlí a radosti a buďte přitom stále šik.

Modré sportovní mikiny pro všestranné sportovce

Je úplně jedno, jakému sportu se věnujete, nebo jestli jen o víkendech rádi trávíte svůj čas v přírodě. Pro zahřátí v zimních a chladných dnech se bez mikiny rozhodně neobejdete. Tak proč si nevybrat modrou sportovní mikinu nebo modrý svetr adidas, ve kterých se snoubí vaše nároky na styl oblékání, použitý materiál i pohodlí při nošení. adidas jako hrdý partner všech sportovců po celém světě přináší dlouhodobě vysoce kvalitní oblečení, při jehož výrobě myslí na životní prostředí a používá recyklované materiály. Tímto svým přístupem se snaží snížit produkci plastů na minimum a šetřit tak naši planetu. Při výrobě mikin tento svůj přístup také aplikuje.

Modré mikiny adidas pro všechny generace

Malí i velcí sportovci rádi oblékají modré mikiny adidas pro jejich maximální pohodlí. Zároveň je třeba vyzdvihnout fakt, že tyto mikiny se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a umožňují vám ladný pohyb do všech stran. Modré mikiny a modré svetry adidas zdobí více či méně výrazný potisk a především ikonické znaky adidas. Tedy Trefoil a 3-Stripes v nejrůznějších velikostech provedení. Zejména mladí sportovci při výkonnostním tréninku ocení funkční modrou mikinu s límcem ke krku a praktickým zapínáním na krátký zip. Jen tak budou i při podávání těch největších výkonů pořád v suchu a mohou se soustředit na svůj výkon. Tento typ mikiny je ideální zejména do chladnějšího počasí. Oceníte jej i jako druhou vrstvu po výkonu na hřišti.