alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Y-3

 
[183]
Y-3 bílá Pantofle Y-3 WaterY-3 bílá Pantofle Y-3 Water

Pantofle Y-3 Water

Y-3

Y-3 černá Batoh Y-3 ClassicY-3 černá Batoh Y-3 Classic

Batoh Y-3 Classic

Y-3

Y-3 černá Boty Y-3 GazelleY-3 černá Boty Y-3 Gazelle

Boty Y-3 Gazelle

Y-3

Y-3 černá Y-3 GSG9Y-3 černá Y-3 GSG9

Y-3 GSG9

Y-3

Y-3 černá Boty Y-3 GSG9 LowY-3 černá Boty Y-3 GSG9 Low

Boty Y-3 GSG9 Low

Y-3

1 / 4
Strana:z 4

Nejnovější kolekce od Y-3 přináší typické modely ve výrazném provedení

Y-3 spojuje rebelského ducha Jódžiho Yamamota a archivní modely adidas a vytváří tak nové pojetí funkčních modelů. Inspiruj se průkopnickou kolekcí s touto avantgardní značkou. Obsahuje spoustu inovativních modelů, které jsou pro experimentování jako stvořené.

Objev nenapodobitelný svět adidas a Jódžiho Yamamota

Y-3 přichází s novou dynamickou verzí klasických modelů s moderními prvky. Každá kolekce od adidas a Jódžiho Yamamota přináší revoluční myšlenky. Oblečení, ve kterém tě nikdo nepřehlédne. V této kolekci najdeš vše, od modelů pro běžné nošení až po inovativní boty.

Ukaž svoji rebelskou stránku

Modely od Y-3 se pyšní kultovními střihy a progresivními materiály. Inspirovaly se dědictvím značky adidas a návrháře Jódžiho Yamamota a dodají ti odvážný vzhled. Jódži Yamamoto pracuje s nadčasovými kultovními modely adidas a dodává jim nádech avantgardního stylu a zároveň moderní vzhled.