alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Sálový fotbal

 
[50]
1 / 2
Strana:z 2

Prvotřídní vybavení na sálový fotbal

Indoorové sporty si žádají pozornost již z několika důvodů. Jedním z nich je hladký, umělý povrch, který nevytvořila příroda. Chceme-li se pohybovat bez omezení při sálovém fotbalu a sebevědomě během intenzivního tréninku, je potřeba mít jistotu, že pod nohami máme stabilitu. S tou ti pomáháme my. Přidej se do skupiny nadšenců kopaček se slavnými 3-Stripes a zboř všechny hranice během útoku na branku. Hraj s námi, kopni a vyhraj.

Probuď v sobě leoparda a staň se králem hřiště

Gumové podešvy zabrzdí každý tvůj vysokorychlostní krok, který bude třeba zpomalit kvůli hladkému povrchu. Halové povrchy si žádají gumové podešve. Jedním jazykem zatahej a utvoř stabilitu s vázáním i bez něj. Využij možnosti trénovat po celé ploše nohy s míčem a ocenit i takové kopačky v sálovém fotbale, jako jsou indoorové kopačky s přilnavými gumovými výstupky na svršku pro dokonalou manipulaci s míčem. Speciální konstrukce nám nejsou cizí a snažíme se jít i za hranice klasiky s inovativními technologiemi využívající každý tvůj pohyb a možnost zlepšení výkonu. Nepracujeme ale jen s jednoduchými materiály. Protiskluzovým materiálem se zde často jeví guma, ale víš, že máme i pár, který má na špičce bot semiš k perfektní kontrole míče? To ti v sálovém fotbale určitě pomůže.

Zvýrazni svůj pohyb při sálovém fotbale

Neměj strach se zviditelnit v barevných designech, které zkrášlí tvé adidas boty. Kopačky na fotbal k hladkému povrchu přilnou jako doma a předají ti všechnu pozornost. Navíc na tobě budou vypadat dobře. Díky pohodlnému odpružení Boost si zrychlíš pohyb a tvé nohy ti po tréninku poděkují. Ve spolupráci s inspirativními osobnostmi jsme vytvořili i několik velice originálních párů kopaček, které oceníš i mimo sálový fotbal a jiné indoorové aktivity. Hodí se i k teplákové soupravě ven, do přírody i jednoduše k odpočinku s přáteli v roli fanouška fotbalu. Všechny svršky jsou velice pružné u všech párů kopaček a velice pohodlné pro práci s míčem. Síťovina tomu také dodává pomocnou ruku a designový šmrnc. Doporučujeme vzít na hru, kterou pořádně nakopneš.