alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Úzké pánské kalhoty

 
[115]
1 / 3
Strana:z 3

Úzké pánské kalhoty adidas mají široké uplatnění

Sportovní módu má v oblibě stále více mužů. Styl ležérní elegance totiž pronikl i do pracovního života, a tak lidé z malých firem, velkých provozů i živnostníci. Pohodlné kalhoty totiž potřebujete nejen na trénink nebo na výlet s rodinou, ty se hodí každý den.

Pánské slim kalhoty jsou ideální pro fotbalisty nebo do tělocvičny

Úzké pánské kalhoty adidas lichotí mužské postavě. Úzké nohavice opticky prodlužují délku nohou. Díky přiléhavému střihu a zúženým nohavicím skvěle přilnou k tělu a nepřekáží vám při pohybu. Některé jsou vybaveny kapsami, do kterých si můžete uložit své cennosti nebo nezbytné drobnosti, jako je kapesník, klíč od skříňky nebo mobilní telefon. Jiné modely zase disponují zipy u kotníků, takže tyto pánské slim kalhoty můžete svkléknout, aniž byste si zouvali boty. Při výběru nových kalhot se zaměřte na materiál, ze kterého jsou ušity. adidas často sází na recyklované materiály, čímž se snaží přispět k zastavení plýtvání s materiály a k omezení vzniku plastového odpadu. Pro vás jako sportovce je důležité, aby vás pásnké slim kalhoty udržely při tréninku v suchu, tedy aby dobře odváděly pot a dokázaly rychle schnout. Pokud chcete kalhoty nosit v chladnějším období, je dobré zaměřit se na modely vyrobené z fleesu nebo froté.