alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

adidas Supercourt

 
[3]

Minimalistické vítězství pro tvé nohy aneb adidas Supercourt

adidas Supercourt jsou na první pohled jasně inspirované legendárními tenisovými modely z dřívějších let. Nabízejí maximální komfort se zachováním co nejjednoduššího stylu. Ne vždy totiž budeš potřebovat výrazné boty. Upoutej na sebe pozornost svým nezaměnitelným přístupem, nikoliv křiklavými barvami a odvážnými designy na nohou. adidas Supercourt budou tvým parťákem, ať s nimi vyrazíš kamkoliv. Díky minimalistickému designu můžeš tvořit nejrůznější outfity, není se čeho bát. Svršek z kvalitní kůže poskytne tvým nohám maximální pohodlí. Bota působí naprosto přirozeně a nepotřebuje si hrát na něco víc, stejně jako ty. Ukaž, čím jsi speciální. Nech promluvit svou osobnost, zatímco ti kvalitní pár bot na nohou umožní zbytečně se nestresovat.

Supercourt adidas – pohodlná módní záležitost

Už dávno neplatí, že móda je zarytě nepohodlná. Tenisky Supercourt můžeš brát jako jeden příklad za všechny. Odkazují na bohaté tenisové dědictví značky adidas a i tebe můžou ihned vlákat do nejikoničtější sportovní rodiny. Přes svoji minulost nabízejí Supercourt adidas poněkud jinou filozofii. Už to nejsou jen ryze sportovní boty určené pro hvězdy pod reflektory kurtů. Supercourt jsou stylovka, která podtrhne tvůj outfit a ukáže, jak moc jsi nezávislý. Módní záležitost, která v minimalismu ukazuje, jak jednoduché mohou boty být. To všechno s maximálním zachováním všech výhod, na které sis u adidasu dávno zvykl. 

Retro styl, co má říz

Supercourt tenisky budou sedět, ať už si je vezmeš do ležérního, nebo naopak spíše seriózního outfitu. Rozhodně se vyplatí nechat jim nějaký prostor, byť ho díky své jednoduchosti rozhodně mnoho nepotřebují. Vyniknou, jen když budeš ty sám chtít. Co se týče samotné výroby, kromě koženého svršku nabízí i koženou podšívku a gumovou podešev. Všechny tyto atributy v botě napomáhají vytvořit co největší pohodlí. Nechybí samozřejmě ani perforované ikonické 3-Stripes. Štítek s logem adidas na jazyku, který byl přenesen právě z retro modelů, jen dokouzluje celkový dojem. Tak co, v jakých botách Supercourt odejdeš?