alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ledvinky a batohy na běhání

 
[5]
Už se nemusíš rozhodovat. Vezmi si s sebou vše, co chceš, i když tě čeká ten nejtěžší trénink. Naše běžecké ledvinky a batohy tě nebudou v ničem omezovat.

Naplň ledvinky a batohy na běhání vším, čím potřebuješ

Stačí vzít klíče, telefon, peněženku a vyběhnout. Ale kam to všechno dát? Řešením jsou praktické ledvinky na běhání adidas, do kterých se ti vejde vše potřebné a při sportu tě nebudou nijak omezovat. A pokud potřebuješ vzít s sebou třeba i láhev s pitím, bundu nebo třeba náhradní boty, vše jednoduše dáš do některého z našich běžeckých batohů, které ti nabídnou přesně to, co potřebuješ.

Zkus běžecké ledvinky a batohy, které ti budou slušet

Batohy a ledvinky z naší nabídky ale nemusíš využívat jen na běhání. Skvěle se ti budou hodit, ať už vyrazíš třeba do tělocvičny nebo do posilovny a potřebuješ mít s sebou vše potřebné. Ostudu s nimi neuděláš ani když vyrazíš za kamarády do města na uvolněnou party. Praktičnost je skvělá věc, ale naše běžecké batohy a ledvinky jsou kromě toho velmi stylové. Se znakem adidas navíc můžeš ukázat, jaká je značka tvého srdce.

Buď v pohodě a buď vidět i za šera

Běžecké ledvinky a batohy ale nejsou praktické jen díky tomu, že ti umožní vzít s sebou vše, co zrovna potřebuješ. Jistě oceníš i reflexní prvky, díky kterým se můžeš cítit o něco bezpečněji i při sportování za šera v okolí silnic nebo cyklostezek. Pro tvorbu batohů i ledvinek na běhání jsme navíc využili materiály, které tě při běhu nijak neomezí. Například prodyšná síťovina zaručí chlazení tvého těla i v horkých dnech a polstrování tě ochrání před nepříjemnými otlaky. Kromě kvality materiálů, jde ale i o ekologii. Proto nabízíme modely vyrobené z recyklovaného materiálu, které dokazují naši snahu o ukončení ekologického odpadu. Teď už si stačí jen vybrat.