alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Batohy na běhání

 
[16]

Batohy na běhání pro všechny zapálené běžce i začátečníky

Říká se, že běhání lidé buď absolutně milují, nebo nenávidí. Přitom je běhání poměrně nenáročný sport, který může provozovat každý zdravý člověk téměř kdykoliv a kdekoliv. Nezáleží na tom, jak pomalu běžíš, dokud dokážeš nezastavit! Poznej své limity a pak je pokoř. Díky běhání můžeš každý den překonávat sám sebe. Jen hodit všechno za hlavu a běžet! To je ta pravá svoboda. Ať už jsi vášnivý a nezastavitelný běžec nebo s běháním teprve začínáš, udělej něco pro sebe a pořiď si batohy na běhání, které ti poskytnou při tvém tréninku mimořádné pohodlí. 

Běžecký batoh ti ušetří starosti, kam schovat potřebné věci

Aby byl běh maximálně efektivní a prospíval tvému zdraví, je důležité mít vhodnou výbavu speciálně navrženou pro běhání. Chystáš se na svůj pravidelný běžecký trénink a přemýšlíš, kam schovat všechny nezbytnosti na cestu? Skvělým řešením jsou batohy na běhání adidas. Do běžeckého batohu si schováš vodu, klíče, telefon, tablety pro sportovce i energetickou tyčinku na cestu. Nemusíš si tak dělat starosti, kde si dáš po cestě jídlo nebo pití a vychutnáš si naplno svůj trénink.

Při svém běžeckém tréninku budeš mít vše po ruce

Batoh na běhání je vysoce praktický a představuje bezpečný způsob, jak mít při tréninku vše po ruce. Už žádné nekomfortní schovávání věcí po kapsách. Běžecký batoh adidas unese všechny věci, které při svém běhu potřebuješ. Vnitřní prostor batohu na běhání je uspořádaný, aby zůstal v uložených věcech systém a pořádek. Popruhy si nastavíš podle svých vlastních potřeb. Design batohů na běhání adidas ztělesňuje radost ze sportu. V nabídce najdete batoh na běhání pro muže, ženy i děti. Můžeš si vybrat z mnoha stylů a variací batůžku tak, aby vyhovoval tvým vlastním preferencím. Svůj adidas batoh na běhání si stoprocentně rychle oblíbíš, protože v sobě kloubí skvělý sportovní módní styl a přitom maximálně praktické využití.