alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Trička na cross trénink

 
[66]
1 / 2
Strana:z 2

Pohodlná trička na cross trénink, která se potu nebojí

Potřebuješ se vybavit na své náročné tréninky novými tričky? Není divu, oblečení na cvičení často moc nevydrží. Proto stojí za to vyzkoušet trička na cross trénink adidas. Proč? Jsou přímo vyvinutá do zátěže a umí si s ní skvěle poradit. Právě pro tyto příležitosti vznikl materiál Primegreen nebo také AEROREADY, které se starají primárně o co nejjistější savost. Žádný pot tě tak už nebude otravovat a rozptylovat tvé soustředění. Důležité je zmínit také kompresní střih, díky kterému ti trička na cross trénink padnou jako ulité a přizpůsobí se tvým pohybům. Nechceš přece jakékoliv omezení. V tričkách adidas můžeš cvičit cokoliv s jistotou, že nenaruší tvůj rozsah, takovou volnost přece jen ke sportu potřebuješ. Tak vzhůru trošku se zapotit!

Trička na cross trénink připravená k novým výzvám

Ať už si vybereš tričko s dlouhým nebo krátkým rukávem, případně zvolíš úplně bez rukávovou alternativu, respektive tílko, pokaždé se budeš těšit z kvalitního zpracování a široké palety vzorů i barev. Na výběr máš také dva avizované materiály, z nichž každý nabízí něco víc. Pánská trička na cross trénink nabídnou volnost pohybu i odolnost v nepříznivých podmínkách, kterými může být třeba náročné vzpírání apod., kdy materiál prochází náročnou zkouškou. Dámská trička na cross trénink ovšem nejsou o nic slabší a také udrží krok, ať už se s ním rozhodnete vyzkoušet kteroukoliv výzvu. Sportovní trička zkrátka musí nabídnout nadstandardní pohodlí i odolnost, protože jen pak se můžeš soustředit naplno na svůj výkon.

Pokaždé připravena na nové výzvy

V čem ještě trička na cross trénink vynikají? Jednoduše v tom, že budou vždy připravena vyrazit na trénink. Rozhodnutí tak zůstane na tobě. Stačí je po tréninku propláchnout ve vodě, případně hodit na pomalejší program do pračky. Dávej si přitom pozor na nažehlené detaily a nezapomeň jej prát naruby. Po vytažení z vodní lázně, případně pračky stačí tričko pověsit a do rána se díky prodyšnému materiálu samo vysuší. Nemusíš se tak bát, že by nebylo připraveno k dalšímu tréninku, ať už bude zítra odpoledne nebo dokonce za pár hodin.