alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kopačky bez tkaniček

 
[78]
1 / 2
Strana:z 2

Tajnou zbraní fotbalistů jsou kopačky bez tkaniček

Fenoménem poslední doby se mezi fotbalisty staly kopačky bez tkaniček, nazývané také jako beztkaničkové kopačky. Jedná se o modely obuvi, které nemají žádné šněrování, a proto dokonale padnou, a proto se staly tajnou zbraní úspěšných malých i velkých fotbalistů.

Zavazování tkaniček je minulostí, aneb beztkaničkové kopačky adidas

Situaci známe všichni, i my, kteří fotbal sledujeme pouze z tribun. Když se to nejméně hodí, zdrží nás rozvázaná tkanička u bot, kvůli které se nám podaří něco zmeškat, například autobus, tramvaj nebo třeba i důležitou schůzku. Při hře na trávníku si ale žádné meškání ani ten nejmenší fotbalista dovolit nemůže. Každý z 11 hráčů v týmu má svůj úkol, a proto se nesmí zdržovat a zabývat takovými banalitami, jako jsou tkaničky u bot! Řešením jsou kopačky bez tkaniček, které jsou oblíbené zejména mezi úspěšnými fotbalisty.

Beztkaničkové kopačky jsou cestou k úspěchu

Pokud to s fotbalem myslíte opravdu vážně, nahraďte svoje staré kopačky těmito beztkaničkovými od adidas. Kopačky bez tkaniček totiž mají měkký vršek vyrobený ze síťoviny, který dokáže zlepšit váš cit pro míč, protože mu nestojí v cestě žádné šněrování. Druhou podstatnou vlastností kopaček bez tkaniček je jejich vyšší konstrukce, která při každém vašem pohybu při hře na hřišti zpevní a částečně zafixuje váš kotník, a tak ho ochrání před nepříjemnými a hlavně nepotřebnými úrazy při špatném došlapu.

Rychlá hra na tvrdém povrchu

Beztkaničkové kopačky doporučujeme zejména pro zápasy, které se hrají na tvrdších površích. Zároveň jsou ideální pro ty hráče, kteří rádi sprintují nebo se rychleji pohybují. Na kopačky bez tkaniček se mohou spolehnout, že je při jejich hře vždy stoprocentně podpoří.

Barvy a velikosti

Fotbal je sport pro malé i velké, a proto adidas vyrábí kopačky od těch nejmeněích velikostí až po ty největší. Protože každý hráč chce na trávníku zazářit nejen svým fotbalovým umem, má u adidas na výběr z mnoha barevných variací a kombinací, aby ho na trávníku bylo opravdu vidět a mohli si ho všimnout lovci talentů nebo trenéři úspěšných celků.