alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Kopačky bez tkaniček

 
[26]

Kopačky bez tkaniček jsou ideálním řešením pro všechny hráče, kteří se nechtějí obtěžovat se zavazováním a chtějí si užívat rychlé a bezstarostné hry během tréninku nebo samotného zápasu – nyní v katalogu adidas.

Kopačky bez tkaniček pro všechny hráče

Kvalitní kopačky jsou důležitým základem výbavy každého fotbalisty a fotbalistky a je nutné najít přesně ty, které nejen vypadají stylově, ale zároveň také poskytují dokonalé zázemí, ať už během tréninků nebo samotných zápasů. Katalog adidas poskytuje široký výběr pro kopačky bez tkaniček, které hráče naplno podpoří díky celé řadě patentovaných technologií značky adidas, ale také poskytují skvělé sladění stresem a ostatním vybavením, kterým hráč může ukázat své barvy. Tyto kopačky zároveň poskytují bezpečí a pohodlí během každého zápasu, ať už profesionálního nebo s kamarády.

Beztkaničkové kopačky a jejich výhody

Pro hráče, kteří preferují rychlou hru a rychlé nazouvání jsou ideální beztkaničkové kopačky, které je možné najít v širokém výběru nabídky značky adidas. Značka neustále pracuje na vývoji svých patentovaných technologií, díky kterým je možné poskytovat podporu pro hráče nejrůznějších sportů a pomáhá jim tak překonávat své vlastní cíle a rekordy. To samé platí také pro milovníky fotbalových zápasů, kteří mu ho využívat těchto kopaček pro nejvyšší možné výkony. Extra energii během těchto zápasů poskytuje dělená podešev, která disponuje zatíženou špičkou, každé kopnutí do míče je tak pro hráče vzpruhou. Konstrukce navíc poskytuje zpevnění a díky tomu odolává hráč zraněním – to jsou kopačky bez tkaniček od značky adidas.

Kopačky v mnoha stylech a provedeních

Beztkaničkové kopačky jsou o velkém stylu a pohodlném nasazování. Ačkoli nedisponují tkaničkami, dokonale zpevňují nohu a během náročné fyzické aktivity zůstávají pevně na noze, a přitom zcela pohodlně. Kopačky bez tkaniček jsou v katalogu adidas dostupné v široké škále stylů a barevných provedení, je tak možné najít přesně to pravé pro každého hráče, zároveň je možné vybírat z různých materiálů. Veškeré kousky jsou obohaceny o 3-Stripes nebo Trefoil znaky, kterými je možné ukázat unikátní adidas styl v mnoha barvách kombinacích.