alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bílé kopačky

 
[118]
1 / 3
Strana:z 3

Nazuj bílé kopačky a roztanči se na hřišti jako bílý balet

Vynikni na hřišti mezi ostatními. Bílé kopačky adidas ti umožní střílet krásné góly, rozdávat rozhodující pasy i precizně odebírat míč protihráčům a zakládat rychlé protiútoky. Zároveň ale díky výraznému zářivém designu vynikneš i vizuálně. Pokud jsi rychlík, který trápí soupeřovy obránce rychlými výpady, pořiď si model kopaček pro běhavé hráče, kteří neustále zkoušejí nové a nové kličky. V tomto modelu dosáhneš maximální rychlosti, kterou ti tvé nohy dovolí, takže po obehrání protihráči snadno pláchneš. Podešev je totiž rozdělená a navržená pro rychle se pohybující fotbalisty. Na pevném povrchu se přizpůsobí tvému tempu. Svršek Tension Tape přitom nohu perfektně zpevní, takže ti dodá i stabilitu v soubojích. Pro tvořivé hráče je tady zase model, který ti umožní vcítit se naplno do hry. Kopačky perfektně padnou díky promyšlené konstrukci a pěnovým prvkům, které na patě vyplňují negativní prostor nohy. Díky tomu získáš lepší pocit spojení s trávníkem a balonem. Ten ještě zlepšují oba vnitřní kolíky, které jsou vyrobené z měkkého materiálu, který se při kontaktu ohýbá, takže získáš lepší cit v noze. Třešničkou na dortu je pak kožený svršek Fusion Skin, špička z klokaní kůže a systém utahování bez šněrování.

Najdeš tady bílé kopačky adidas pro každý povrch

Nezáleží na tom, jestli hraješ na zeleném pažitu, umělé trávě nebo preferuješ futsal v hale. Bílé kopačky adidas ti pomůžou vylepšit tvou hru na všech površích. Najdeš tu samozřejmě klasické kolíkové kopačky, ale třeba také turfy bez tkaniček pouze se strečovým jazykem, které ti umožní jen vklouznout do boty a okamžitě hrát. Hladká kontaktní zóna ti zároveň doslova přilepí balon k noze. Materiál je navíc poloprůsvitný, takže vypadá opravdu stylově. Odpružená mezipodešev ti zároveň zaručí na umělé trávě maximální pohodlí a šetří tvá kolena. V nabídce jsou ale také prodyšné bílé kopačky do haly pro zdatné futsalisty. Díky syntetické špičce jsou tyto boty maximálně odolné proti opotřebení, ke kterému v halách často dochází.