alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Růžové kopačky

 
[1]

Na hřišti vám pomohou zazářit růžové kopačky adidas

Upoutat na sebe pozornost diváků i trenérů mohou fotbalisti dvěma způsoby. Buď zazáří svými výkony, anebo svým vzhledem. Protože ale všichni hráči z jednoho týmu oblékají stejný dres, odlišovací prvek pro ně představuje volba účesu, ale i výběr obuvi. Růžové kopačky adidas si vybírají fotbalisti i fotbalistky, protože vědí, že se díky nim stanou nepřehlédnutelnými.

Růžová obuv na fotbal vám zaručí pozornost všech diváků

Výraznou růžovou barvu nosí s oblibou i ti nejlepší hráči světa. adidas jako hrdý partner fotbalu připravil v růžové barvě kopačky mnoha střihů a designů, aby si profesionální i rekreační hráč dokázal pro sebe vybrat to nejlepší obutí. Pohyb všemi směry, jeho rychlost i schopnost zastavit hru a dobře a precizně zpracovat míč. Toto všechno můžete díky měkké konstrukci fotbalové obuvi. Velmi nízká hmotnost obuvi samotné zase zajišťuje neuvěřitelné možnosti zrychlení pohybu. Růžové kopačky adidas nabízejí přiléhavou konstrukci a přilnou k vaší noze jako druhá kůže. Jen tak získáte dokonalý prostor pro precizní zpracování přihrávky a čas na vstřelení gólu.

Profesionálové preferují obuv bez tkaniček

Také růžové kopačky adidas vyrábí ve variantě bez tkaniček. Svršek obuvi tak tvoří tenkou vrstvu s nízkým límcem, která nohu dobře fixuje, ale zároveň umožňuje dosáhnout velkého zrychlení pohybu a nabízí hráči vysokou citlivost při práci s míčem. Jiné modely zase disponují středně vysokou nebo vyšší konstrukcí, a to ocení zejména ti sportovci, kteří potřebují zafixovat kotníky. Při výběru obuvi na fotbal uvažujte ještě jeden důležitý parametr, a tím je povrch hřiště, na které jdete fotbal hrát. adidas vyrábí růžové boty na fotbal určené na měkké povrchy, tedy na travnaté hřiště, ale i speciální boty s vlastnostmi pro umělý povrch. Správnou volbou obuvi totiž posunete svoje výkony na hřišti na novou úroveň a vaše střelecké šance se tím výrazně zvýší. Nebojte se růžové a buďte na hřišti vidět za každé situace.