alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tepláky

 
[709]

Nejen tepláky adidas pro všechny příležitosti 

Když se řekne adidas, celá řada lidí si jako první vybaví klasické tepláky adidas, které jsou dědictvím této značky. Tepláky a sportovní kalhoty adidas se vyrábí již několik desítek let a značka se neustále inspiruje svými oblíbenými kousky z historie, které přetváří v moderní styly inspirované retro kvalitami značky v mnoha barevných provedeních a pro mnoho aktivních i odpočinkových aktivit. Sportovní kalhoty adidas je možné vybírat dle mnoha různých parametrů, od jejich stylu, materiálů, barev až po druh aktivity, na kterou se chystáte. Dostupné jsou pro muže, ženy i děti a výběr je opravdu široký. 

Klasické kolekce s trekingovými a sportovními kalhotamiy adidas 

Klasické kolekce v sobě skrývají celou řadu tradičních modelů značky obohacených o nové technologie vývoje, nové materiály, ale také designy a barvy. Užít si můžete jednoduchosti tradičních stylů zaměřených na minimalismus a ukázku značky tradičními způsoby, ať již všeříkajícími 3-Stripes nebo logem. Vyrobené z měkkých bavlněných materiálů jsou teplákové kalhoty pohodlné a ideální pro mnohé aktivity. Retro kalhoty je navíc možné najít v mnoha barvách od klasické černé až po zelené, červené nebo světlé odstíny. Tepláky adidas jsou typické svými zúženými nohavicemi, které dodávají na stylu i komfortu během celé doby nošení. Trekingové kalhoty je naopak možné vzít do přírody nebo hor. 

Sportovní kalhoty adidas jako unikátní outfit 

Již dávno nejsou sportovní kalhoty pouze jednobarevné, vybírat je možné také z mnoha odvážnějších a unikátnějších stylů. Výrazné potisky různých barev nebo střihové kombinace, které upoutají nejeden pohled. Sportovní kalhoty adidas mají různorodé zastoupení v katalogu. Kalhoty je možné najít s volnějším střihem nebo ve stylu obepínajícím figuru. Mnohé modely jsou vybaveny elastickým pasem pro naprosté pohodlí a nechybí ani různorodost materiálů od bavlny po recyklované materiály vyráběné přímo značkou adidas zaměřené nejen na podporu aktivního života, ale také ochranu životního prostředí. Díky různorodosti můžete kombinovat s jakýmkoliv outfitem.