alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Zimní oblečení

 
[669]
1 / 14

Zimní oblečení adidas plné stylu a tepla 

Během zimních měsíců je velmi jednoduché se nachladit a vystavit se nebezpečí vlivem sychravého a studeného počasí. Zimní oblečení adidas je nedílnou součástí katalogu značky, který je neustále doplňován o nové kousky, které jsou inspirované jak ikonickými modely, tak funkčností oblečení. adidas v tomto případě nezapomíná ani na svůj odkaz sportu. Také v zimě lidé milují sportování, zimní sportovní oblečení vás však musí podpořit dvakrát tolik, a to nejen v tom být ideálním společníkem pro sportovní aktivity, ale také v tom vás ochránit proti zimě, dešti, sněhu nebo studenému větru. To vše můžete najít v katalogu adidas na zimní oblečení pro muže i ženy. 

Zimní oblečení adidas, ideální pro sportování v chladných měsících 

Také v zimních měsících se řada lidí chce věnovat sportování, může se jednat o zimní sporty, ale také běžné sporty jako jsou běh nebo atletika, kterým se člověk chce věnovat po celý rok. Zimní oblečení adidas vás podpoří také v těch nejstudenějších měsících, v katalogu je možné najít jak kalhoty, tak bundy, trička, mikiny, svetry a mnohé další oblečení pro aktivní život. Zimní oblečení navíc disponuje celou řadou technologií a hřejivých materiálů o různých druzích, které jsou vám ve sportování oporou, ať již se věnujete náročným nebo nenáročným aktivitám. Materiály mohou být strečingové, vybavené technologií odpuzující pot z vnitřní strany nebo naopak kapky vody a sněhu z té vnější. 

Zimní oblečení o mnoha stylech 

Značka adidas je slavná pro své klasické modely inspirované katalogem napříč desetiletími, neméně známá je však také pro své moderní a futuristické designy. Všechny tyto aspekty můžete najít v modelech na zimní oblečení adidas a vybírat tak můžete nejen z klasických černých modelů lemovaných 3-Stripes a logem, ale také modely v pastelových barvách, s extravagantními nebo minimalistickými texturami nebo neonových odstínech.