alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PÁNSKÉ
  • DÁMSKÉ
  • DĚTI
  • NOVINKA
  • SPORTY
  • KOLEKCE
  • OUTLET
Košík je prázdný

Oranžové kopačky

 
[25]

Oranžové kopačky od adidas

Oranžové kopačky jsou v nabídce adidas pro muže, ženy i děti v různých velikostech. Kopačky jsou určené pro hru uvnitř, v hale, nebo venku na hřišti. Hrát s nimi tedy lze jak na tvrdém, pevném, tak i na pružném, nezpevněném povrchu. Pokud je pro tebe důležitá barva, můžeš si vybrat mezi jednobarevnými kopačkami a kopačkami s různými designy, kombinací barev a stylů a sladit je tak s barvami tvého týmu nebo dresu. Samozřejmostí je i typické logo adidas. Popřípadě mohou mít loga nebo design inspirovaný různými týmy nebo hráči, a tak můžeš ukázat, komu fandíš a podpořit svůj oblíbený tým.

Oranžové kopačky s měkkým svrškem

adidas má v nabídce různé typy kopaček. Vybrat si můžeš třeba kopačky se svrškem bez šněrování, který se přizpůsobí tvaru tvé nohy. Svršek je kompresní, ale zároveň měkký a pružný. Díky tomu, že nemá tkaničky, můžeš s míčem lépe pracovat. Utažení si můžeš pohodlně nastavit. Flexibilní dělená podešev ti umožní rychlé reakce a pohyby. Oranžové kopačky mají kolíky, které jsou uspořádány tak, že ti poskytnou stabilitu i na nerovném terénu při rychlých pohybech. Můžeš si vybrat i kopačky bez kolíků, které jsou vhodné pro sálové povrchy. Kopačky mají co nejméně švů, takže ti budou skvěle sedět a zároveň ti umožní co nejlepší pohyb a práci s míčem.

Klasické oranžové kopačky

Pokud dáváš přednost klasickým kopačkám se šněrováním, u adidas si určitě vybereš. Oranžové kopačky pro různé typy povrchů mají měkký svršek ze syntetického materiálu a pružnou konstrukci, která má integrovaný jazyk. Svršek kopaček může být i ze síťoviny a syntetické kůže, se zesílenou špičkou a anatomicky tvarovaným jazykem. Samozřejmostí je i to, že se kopačky dobře udržují. Díky skvělému zpracování kopaček od adidas dokážeš hbitě zareagovat na změny směru a na práci s míčem. Vždy tak budeš podporou svého týmu.