alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Přizpůsobení

 
[1236]

Ukaž svou originalitu díky přizpůsobení produktů adidas

Přemýšlíš nad originálním dárkem nebo zkrátka neustále hledáš originální tenisky nebo dresy, které nikdo jiný nemá? Jednoduchou cestou k velmi originálním produktům je personalizace. Díky kvalitním výšivkám můžete kus oblečení odlišit od tisíců dalších a udělat z něj originál čistě pro sebe, svou rodinu nebo své přátele. Není to nic náročného ani drahého, zkrátka si vybereš, co chceš na produkt vyšít a domů ti přijde již personalizovaný kousek z produkce adidas. Co všechno si můžeš vylepšit? Mezi nejčastější patří personalizovaná obuv, například iniciály na teniskách. Hitem se staly také personalizované kopačky, které tak více přirostou k tvému srdci a góly s nimi budou ještě intenzivnější zážitek. Personalizované dresy jsou v tomto ohledu stálicí. Jaké jméno nebo přezdívku si necháš napsat na záda?

Personalizace, která zvedne hodnotu po všech stránkách

Personalizované tenisky například stoupají na hodnotě hlavně díky myšlence, které přizpůsobení nese. Určitě i ty znáš tenisky, jejichž cena se pohybuje v závratné výši jen kvůli tomu, že je někdo malinko poupravil. Tady ale nejde o peníze, hlavní hodnotu pro tebe bude mít personalizovaný produkt jako takový. Nemusíš se bát, že by našitý, případně natisknutý nápis nebo číslo podle tvého návrhu nějak nedrželo kvalitu. Tiskárny a šicí stroje si adidas připravil přesně tak, aby výsledný produkt udržel krok a nabídl co nejdelší životnost. 

Přizpůsobit péči? Stačí mýt s rozumem.

Určitě jednou přijde čas na péči o personalizované produkty. Jak na to? Stačí se držet několika jednoduchých pravidel. Sportovní oblečení stačí často jen propláchnout ve vodě a pověsit, technologie AEROREADY jej vysuší do několika hodin a je hotovo. Pokud ovšem spíše tíhneš k pračce než k ručnímu praní, nejprve se seznam s doporučenou teplotou a případně sílu ždímání, které najdeš na cedulce. U bot nemusíš přizpůsobení nijak extra zohledňovat. Stejně jako logo adidas totiž musí vydržet každý den venku a nějaká kapka vody nebo krému mu neuškodí. Nemusíš se bát.