alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Černé tenisky

 
[471]
Originals černá SAMBA OG WOriginals černá SAMBA OG W

SAMBA OG W

Originals

1 / 10
Strana:z 10

Černé tenisky jsou věčné

Ačkoli je na trhu spousta barevných provedení oblíbených tenisek, jednoduchost vítězí vždy. Elegantní a nadčasové černé tenisky jsou univerzální volbou, protože černá barva je neutrální a hodí se ke všemu. A je-li černá vaším největším favoritem, budete mít výběr opravdu těžký. Modelů sportovních tenisek s černou barvou má adidas celou řadu.

Tenisky černé pro sport i na parádu

Nadčasové černé tenisky jsou jasnou volbou mužů i žen. Po černé často sáhnou i mladí sportovci, je pro ně symbolem vzdoru a elegance zároveň. S tkaničkami, na suchý zip, kožené, plátěné – způsobů je mnoho, při jejich výběru vzhled jednoznačně vítězí. Všímejte si různých barevných prvků a kombinací, kterými mohou být vaše černé tenisky ozvláštněny.

Účelovost a praktičnost

Na jakoukoli činnost nebo sportovní aktivitu můžete mít speciální černé tenisky adidas. Při jejich výběru vždy uvažujte o hlavním účelu a řiďte se tím, kam je chcete.nosit. Každá aktivita totiž potřebuje specifické vlastnosti bot, a proto je dobré mít jedny tenisky na běhání, jiné do tělocvičny nebo na turistiku do terénu. Z nabídky adidas vyberete i boty na kolo nebo jen tak do města. Pamatujte ale, že nadčasové černé tenisky užijete určitě při více příležitostech, než si při jejich koupi dokážete představit.

Tenisky musí dokonale padnout

Při výběru tenisek ale vzhled není úplně tím nejpodstatnějším parametrem. Důležité je, aby bota dobře sedla na nohu, byla dostatečně dlouhá i široká a aby nikde netlačila. Proto vždy dobře a dostatečně boty vyzkoušejte. Všímejte si, jakou mají tenisky podrážku a jak jsou ušity.

Černá je opravdu pro každého

Černé tenisky adidas nabízí pro všechny malé i velké sportovce, pro profesionály i amatéry. Co se velikostí týče, u žen najdete tenisky od velikosti 36 do velikosti 44, pánské tenisky najdete až do velikosti 49, dětské modely jsou dostupné také ve všech velikostech.