alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tretry a jiné boty s hroty

 
[120]
1 / 3
Strana:z 3

adidas vyvíjí kvalitní tretry a jiné boty s hroty s nejlepšími hráči

Boty s hroty adidas neboli tretry jsou neoddělitelně spojené s atletikou. Už začínající atleti se bez nich na závodech jednoduše neobejdou, pokud chtějí podávat ty nejlepší výkony a podpořit svoji rychlost. Výstupky v podešvi, neboli hroty, ale vedle atletů potřebují i další sportovci, a to zejména fotbalisté a pro někoho možná trochu překvapivě i golfisté.

Boty s hroty adidas jsou zárukou vaší rychlosti

Atleti potřebují boty s hroty adidas jednoznačně kvůli rychlosti. Hroty jsou umístěny v přední části podešve, aby bota dobře přilnula k dráze a nabídla efektivní přenos energie. Závodník tak získá vyšší rychlost a šanci vyhrát. Jiné boty s hroty adidas potřebují fotbalisté. Jejich obuv se nazývá kopačky a vyznačuje se tím, že po celé ploše podešve jsou rozmístěny kolíky, které slouží k podpoře zrychlení hráče a zlepšení jeho běžeckých výkonů na hřišti při zápasu. Poslední skupinou sportovců, která obouvá boty s hroty, jsou golfisté. Ti potřebují cítit při odpalu sebejistotu a zároveň mít stabilitu a kontrolu nad pohybem svého těla.

Prvotřídní materiály a neokoukaný design

Tretry a jiné boty s hroty adidas nabízí v mnoha originálních designech. Dobře si totiž uvědomuje, že v případě kolektivních sportů je obuv jediným rozlišovacím prvkem na hřišti, a tak dopřává hráčům možnost strhnout na sebe pozornost nejen díky jejich výkonům, ale také díky jejich botám. Společným jmenovatelem obuvi s hroty je ale jejich prvotřídní kvalita podpořená pečlivým výběrem materiálů, ze kterých ji adidas vyrábí. Precizní provedení každého detailu boty garantuje funkčnost při nošení a také přináší sportovcům úbytek starostí a možnost soustředit se jen na svůj výkon. Tretry a jiné boty s hroty jsou ozdobeny charakteristickými znaky pro adidas, tedy výraznými 3-Stripes po bocích a logem nebo Trefoil na jazyku nebo na patě.