alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

ZX

 
[23]
Díky skvěle využitým technologiím zažiješ s kolekcí ZX maximální pohodlí. Měkký došlap, pohodlí pro tvé chodidlo i kotníky, k tomu super stylový design. Lepší to být nemůže. Schválně – vyzkoušej to na vlastní kůži.

Pohodlné boty ZX tě nezklamou

Boty ZX vynikají měkkou mezipodešví, která ti poskytne výjimečné pohodlí. Každý tvůj krok bude náhle lehčí. Věř, že takový komfort je prudce návykový. Kolekce bude skvěle vyhovovat především běžcům právě pro svou pohodlnost, ale i lehkost a skvělý vzhled. Využijí je ale i městští tvorové, milovníci túr po přírodě a další. I na hřišti či v hale najdou své využití, bát se jich tedy nemusí ani volejbalisti či florbalisti.

adidas ZX pro milovníky lety prověřených kousků

Zcela unikátní vzhled bot adidas ZX také jistě potěší každého, komu na stylu alespoň trochu záleží. Jakýkoli outfit vhodně doplní. Historie tenisek ZX začíná už v osmdesátých letech minulého století, i dnes se ale jedná o oblíbenou obuv, která má stále co nabídnout. K tomu teď může nabídnout vzhled a funkčnost, které jsou, můžeme teď říci, lety prověřené. ZX představuje jak styl, tak umně využité moderní inovace. adidas nezůstává pozadu a stále zakomponovává do svých modelů nové technologie, které vám pomáhají dosahovat lepších výkonů a většího pohodlí.

Boty pro běžce i jiné nadšené sportovce i nesportovce

Tato kolekce bot bude nejlépe vyhovovat běžcům, ať už volnočasovým či profesionálním, využijí ji ale samozřejmě i sportovci jiných disciplín. Pokud tě oslovila, určitě nakupuj a užij si pohodlí i styl, který ti poskytne, ať už holduješ jakémukoli sportu či se chystáš nové boty vyvětrat jen tak ve městě. Spojení retro stylu s dokonalou funkčností a pohodlím se velmi těžko odolává. A tak se tomu nebraň a vybírej ze široké nabídky různých barev, stylů, střihů. Samozřejmostí je nabídka bot pánských, dámských, unisex i dětských, široká paleta velikostí a možností. Kupuj už dnes a brzy si užívej nových tenisek, které mají tradici a styl.