alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

X

 
[50]
Objev skutečnou rychlost s mimořádně lehkými kopačkami adidas X. Ikonický nízký límec Clawcollar ve spojení se špičkovou technologií umožňuje maximální zrychlení. Kopačky pro hráče, kteří umí změnit vývoj hry.
Launch X Football 2024 Fall Winter image

F50 jsou tady

Přepracovali jsme naše modely pro nejrychlejší sportovce a využili jsme roky zkušeností s kopačkami Nemeziz, X Speedflow a staršími verzemi F50, jako je F50 adizero. Vracíme do hry kopačky F50. Nyní v nové verzi se špičkovými technologiemi, které splňují požadavky moderního fotbalu.
PROHLÉDNOUT F50
1 / 2
Strana:z 2

Uteč obráncům a skóruj v kopačkách adidas X

Fotbalové kopačky adidas X posunou tvoji hru na novou úroveň. Díky límci Clawcollar a specifické technologii výroby v nich dosáhneš rychlosti, které budou tví protihráči jen stěží konkurovat. Zanech je daleko za sebou a nedaruj jim ani náznak šance zničit tvoji chvíli slávy. Získej maximální kontrolu na míči, kterou udržíš jednoduše i při velmi rychlém sprintu. Pohybuj se na hřišti s maximální lehkostí a klidem. Buď soustředěný a připravený kdykoli vyvinout maximální rychlost, případně skórovat. Objev kouzlo lehkých kopaček, objev kouzlo rychlosti s adidas X.

Věnuj se naplno fotbalu a zapomeň na hranice s adidas X

Najdi svůj X faktor a jednou pro vždy zapomeň na limity. Začni vnímat překážky jako nové výzvy a šance ukázat svou výjimečnost. Nenech se jen tak někým zastavit. Kopačky adidas X ti umožní běžet jako blesk. Podešev Speedframe je lehký, že jej na noze sotva ucítíš. Nebude tě proto zbytečně zpomalovat. Zároveň ti tenký svršek Speedmesh pomůže vylepšit cit pro míč. Jakmile si adidas X nazuješ, budeš s ohledem na vylepšené atributy na hřišti nezastavitelný. Zmizíš obráncům z dohledu a perfektní střelou posuneš svůj tým k bodovému zisku. Nejde o vteřiny, jde o vítězství.

Správná volba na jakékoliv hřiště

Nezáleží na tom, na jakém hřišti hodláš s adidas X vyhrávat. Bezkonkurenční rychlost ti pomohou vyvinout na pevném, měkkém, umělém i halovém povrchu. Vybírat můžeš z mnoha barevných kombinací. Ať už se ti líbí jednobarevné nebo kombinované, jistě narazíš na svého favorita. Preferuješ kopačky bez šněrování? I takovou možnost výběru ti adidas X umožní. V konečném důsledku totiž jediné, na čem opravdu záleží, jsi ty sám. Jen s tvojí silou, odhodláním, vytrvalostí a chutí kopačky naplno odvedou svou práci - pomohou ti vítězit. Nehleď proto na čas, nezpomaluj. S kopačkami adidas X vynikne tvoje rychlost jako nikdy předtím. Získej kontrolu nad míčem a buď nepřehlédnutelný. Zanech obránce v prachu a užij si slávu.