alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

NMD dámské botasky

 
[74]
1 / 2
Strana:z 2

Vzdej poctu legendárním adidas NMD dámským botaskám

Řada NMD ti připomene boty ze 70. a 80. let, které jsou dnes už legendární. Není to ale jenom o stylu. Tyhle boty do města mají perfektně pohodlný design, takže budou tvou nohu chránit při cestě po tvrdé dlažbě i po asfaltové silnici. Retro stylovky adidas NMD dámské botasky se určitě nebojí ani ostřejšího sprintu po městské džungli. Všechny NMD jsme navíc vybavili svrchní podešví z propustného materiálu, který zaručuje větrání při každém počasí. Kromě odvětrávání dokonale obepnou tvou nohu pro větší pocit jistoty. A co podrážka? Technologii Boost jsme navrhli proto, aby umožnila lepší přilnavost nohy se spodní částí. Mezipodešve mezi podrážkou a nohou obsahují tisíce viditelných kapslí z termoplastické hmoty. Při každém kroku a při každém dopadu na dlažbu se kapsle plynule stlačí a zase roztáhnou, aby umožnily optimální pohyb celého těla. Technologie Boost nepomáhá jenom k lepším výkonům, ale taky zaručuje delší životnost celé boty. S adidas NMD dámskými botaskami nasbíráš hodně vzpomínek.

Dokonalý styl, který se nebojí města

Vzpomínáš na osmdesátkové filmy? Streetová estetika z téhle doby je dokonalá pro pořádný retro outfit. Tuhle řadu dámské obuvi bezpečně poznáš podle typických barevných "kolíků" v zadní části podrážky. Kolíky ale nejsou jenom pro parádu. Pomůžou ti ke stabilnější chůzi. Jinak je ale řada NMD parádička jak vyšitá. Výrazné barvy bot se nebojí upoutat pozornost celé ulice. Kontrastní a metalické vzory zaručí, žetvoje okolí bude sledovat každý tvůj krok. Tyhle boty se ale neztratily v minulosti, naopak používají naše nejmodernější technologie. Pomůžou ti tak zvládnout každý náročný den v pohodlí. Pořád je to ale adidas, takže se nemusíš bát pořádně zrychlit tempo a vyběhnout kopec. Přiléhavá měkká podešev ti zaručí jistý krok v každém počasí a na každém povrchu. Nepřekvapí tě mokré koleje tramvaje ani kluzké dlažební kostky. Zamiluj si jistotu, se kterou budeš plout po streetu.