alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Pánské sportovní sluneční brýle

 
[13]

Pánské sportovní sluneční brýle tě ochrání

Pánské sportovní sluneční brýle jsou nezbytnou součástí tvého outfitu, kdykoliv začne slunce příliš výrazně svítit a hrozí tak, že by ti mohlo poškodit zrak nebo v nepříznivém počasí. A také v situaci, kdy si prostě raději nasadíš sluneční brýle, abys lépe viděl. adidas nabízí různé pánské sportovní sluneční brýle, takže si určitě vybereš. Velmi lehké polykarbonátové čočky ochrání tvoje oči a také pomohou zabránit jejich únavě. Čočky mohou být vyměnitelné, a tak společně s vyměnitelnými sedly zajistí, že ti vybrané brýle perfektně padnou.

Pánské sportovní sluneční brýle pro každý sport

Tyto brýle mohou mít ventilační systém, a tak jsou vhodné pro jakýkoliv sport. Skla se ti nebudou mlžit a také ti bude kolem očí moci proudit vzduch. Moderní technologie a použité materiály zajistí, že perfektně uvidíš za každého počasí. Sportovní sluneční brýle jsou velmi flexibilní a nastavitelné. Jsou také velmi lehké, takže tě nebudou nijak při sportu omezovat a zatěžovat. Díky protiskluzovým prvkům ti budou na hlavě sedět a nespadnou ti. Lehké a pružné obruby se přizpůsobí tvaru tvé hlavy.

Pánské sportovní sluneční brýle v různých stylech

Určitě si svoje sluneční brýle oblíbíš a zjistíš, že je chceš nosit i ve volném čase, při řízení auta nebo na procházku. Díky tomu, že adidas vyrábí sluneční brýle v různých barvách, stylech a designech si určitě vybereš takové, které ti budou sloužit při všech tvých oblíbených aktivitách. Vyměnitelné čočky ti také dají možnost použít zrovna ty, které se ti nejvíce hodí v konkrétní situaci. Sluneční brýle mohou mít klasický design nebo si můžeš vybrat brýle s nadčasovým, moderním designem. Vždy si ale můžeš být jistý, že pro jejich výrobu byly použity nejmodernější materiály a technologie. Ochrana očí proti slunci a nepříznivému počasí je důležitá nejen při sportu, a sluneční brýle od adidas tě určitě nezklamou v žádné situaci.