alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Ponožkové boty

 
[4]

Vsaď na ponožkové boty adidas a zjisti, jak ještě vylepšit svou fotbalovou hru. Dokonalý design, inspirace profesionálními hráči a inovativní technologie ti pomůžou udělat další krok k dokonalému výkonu. Hraj a vyhrávej.

Ponožkové boty adidas jsou moderním trendem pro inovátory

Ponožkové boty jsou velmi oblíbené a odráží poslední fotbalové trendy. Co ti mohou přinést a jak vlastně fungují? Všechny modely tzv. mid-cut kopaček v sobě skrývají strečový límec, „ponožku“, do které se snadno nazuješ, a která zároveň obklopí kotník. Límec, který se v podstatě stává součástí tvé nohy, ti pak umožňuje lepší pohyblivost a efektivnější kontakt s míčem. Ponožka přispívá i k ochraně kotníku a udržení stability. Ke všem moderním technologiím a materiálům z dílny adidas, jako je podešev z materiálu EVA nebo TPU, svršek Speedskin nebo Primeknit nebo strategické zóny pro lepší zpracování míče, se přidá příjemný pocit, že tvoje noha je v botě skvěle usazená, kopačka se stává prodloužením tvého těla a bez problémů tě „poslouchá“.

Přiléhavé kopačky adidas splní tvé individuální potřeby

Každý hráč nebo hráčka jsou individuální osobností. Různí hráči mají různé preference a rozdílná přání. A právě proto má adidas v nabídce i přiléhavé kopačky, které uspokojí hráčskou touhu po volnosti pohybu, dokonalý cit pro míč a přesnost střelby. Při výběru je samozřejmě jako u klasických kopaček potřeba přihlédnout k druhu povrchu, na kterém budeš nejčastěji hrát. Jedině správně zvolený typ podešve ti zaručí bezvadný výkon, přilnavost a schopnost rychle běhat, měnit směr a manévrovat. Ať už vyběhneš na tvrdý, měkký, mokrý přírodní nebo umělý povrch, nebo budeš hrát v tělocvičně, dobře vybrané ponožkové boty tě podrží.

Strečový límec pro svobodu i pocit stability

V nabídce ponožkových bot adidas si správné obutí vyberou hráči i hráčky všech věkových kategorií, dospělí i děti, profesionálové i amatéři. Strečové části boty pomůžou zpevnit nohu, ale dají jí taky dostatek volnosti pro maximální rozsah pohybu. V lehkých a pohodlných botách utečeš soupeřům a využiješ své fotbalové instinkty. Jakmile víš, jaké vlastnosti od svých bot vyžaduješ, můžeš se zaměřit i na design. Pestrá paleta barev a samozřejmě i logo 3-Stripes ti umožní vyladit si svůj hráčský outfit, jak se ti to líbí. V kolekci adidas najdeš spoustu možností.