alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Ponožkové boty

 
[45]

Ponožkové boty na fotbal pro maximální kontrolu

Ve fotbale záleží na každém kroku. Přesnost rozhoduje velké zápasy. Dej do hry úplně všechno, přestaň dělat kompromisy. Fotbalové boty s ponožkama tě povedou za vítězstvím. V pohodlí se ti dostane maximální kontroly každého kroku. Podmaníš si míč, utečeš obráncům a zaskóruješ ve velkém stylu. Svršek Agility Mesh poskytuje optimální cit pro přesné vedení míče zatím, co se elastická konstrukce postará o zpevnění celého chodidla. Ponožkové fotbalové boty adidas jsou vyvíjeny za účelem poskytnout tvému výkonu co možná největší podporu. Nikdy tě neomezí v pohybu, právě naopak umožní maximální hybnost a explozivní zrychlení. Připrav se na vítězství, bojuj až do konce.

Ponožkové fotbalové boty pro oddané hráče

Patříš mezi hráče, kteří nic nenechávají náhodě? Pak oceníš ponožkové fotbalové boty. Díky kvalitním materiálům se v nich budeš cítit velmi pohodlně. Zpevní každý tvůj krok a v běhu tě nenechají na holičkách. Nahoď sprint, neboj se, ponožkové boty adidas s tebou udrží krok. Ukaž obráncům výbušnost, sílu a fyzičku a zanech je v prachu daleko za sebou. Maximální pohyblivost počítá i s rychlou změnou směru, která ve spojení s kontrolou míče bývá v zápasech zásadní. Soustřeď se na hru a užij si zápas i trénink naplno. Rozběhni se, prokličkuj mezi obránci a zaskóruj.

Na jakýkoliv povrch, k jakékoliv výzvě

Ponožkové boty adidas můžeš mít v několika provedeních. Nezáleží na tom, kde budeš trénovat a kde hrát. Ať už hledáš nadstandardní kopačky do haly, na umělé hřiště nebo klasickou trávu, nabídka adidas se ti podřídí. Na výběr dostaneš nespočet známých modelů. Fantazii se meze nekladou, začít můžeš od nejjednodušších vzorů až po ty nejkomplikovanější a nejodvážnější. Pokaždé se můžeš těšit na perfektní technologickou vybavenosti i základní ikonické designové prvky, kterým je například i 3-Stripes. Vyběhni na hřiště a staň se rozdílovým hráčem. Ukaž spoluhráčům i protihráčům, proč tě nemají přehlížet. Ukaž svou jedinečnost.