alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Dámské stříbrné hodinky

 
[9]

Kupuješ si dámské stříbrné hodinky pro sebe nebo jako dárek?

V dnešní době hodinky možná trochu ztratily svou klasickou funkci měření času. Mobilní telefony, notebooky a počítače nám spolehlivě ukážou, kolik je hodin. A to nejen v místě, kde se právě nacházíme, ale díky různým aplikacím kdekoliv na světě. Nicméně hodinky stále zůstávají módním doplňkem. Ať už vybíráš hodinky pro sebe nebo jako dárek, nejprve je třeba si ujasnit, jaký styl hodinek bude ten pravý. Může to být módní kousek, nebo klasický kvalitní strojek. Pokud jsou to jediné hodinky, které bude jejich uživatelka nosit, měly by být pokud možno univerzální. Pokud je kupuješ pro sebe, jistě máš představu, jak by měly vypadat. Pokud je kupuješ jako dárek pro ženu, může to být trochu složitější. Pokud je to možné, nejlepší je zeptat se přímo dotyčné ženy, nebo někoho z jejího okolí, kdo dobře zná její vkus. Můžeš si také všímat toho, co nosí, jaké barvy preferuje a jaké nosí šperky. Podle barvy šperků pak můžeš vybrat třeba dámské stříbrné hodinky. Před samotnou koupí je také dobré vědět velikost zápěstí, alespoň orientačně. Správná velikost hodinek zajistí pohodlí při jejich nošení, hodinky by neměly způsobovat otlaky ani bránit ruce ve volném pohybu.

Jaké dámské stříbrné hodinky si vybereš?

Pokud dáváš přednost jednoduchému designu, určitě tě zaujmou dámské stříbrné hodinky inspirované počátkem digitální éry. Tyto hodinky jsou z nerezu a jsou moderní připomínkou známého designu hodinek ze 70. let. Jsou vodotěsné, a to až do hloubky 50 metrů. Analogové hodinky s klasickým kruhovým tvarem zaujmou zejména svým precizním provedením. Mají japonský křemíkový strojek, díky kterému vždy ukazují přesný čas, a také mají tři ručičky. Tyto hodinky jsou velmi odolné. Jsou také vodotěsné, a to až do hloubky 50 metrů. Moderní a nadčasové pojetí klasických vzorů nerezových hodinek adidas zaručí, že dámské stříbrné hodinky vždy perfektně doplní tvůj outfit.